Sakana Warszawa
Moliera 4/6
Sakana Warszawa
Moliera 4/6
Sakana Warszawa
Moliera 4/6
Sakana Warszawa
Moliera 4/6
Poprzedni
Następny

Tel.: +48 ( 22 ) 826 59 58 email: moliera@sakana.pl

Pon.–sob 12.00–23.00

Pt. 12:00–24:00

Ndz. 13.00–22.00

 

 

Sakana na Moliera

Pierwszy lokal marki Sakana otworzony w roku 2001 znajduje się przy Operze Narodowej obok Placu Teatralnego. W 2018 roku restauracja została powiększona i rozbudowana o nowe sale. Obecnie Restauracja działa pod marką Sakana & Sticks, dużego formatu restauracje japońskie z szerokim wyborem dań. Lokal podzielony jest na trzy strefy, SUSHI BAR z salką lunchową, sale restauracyjną z otwartą kuchnią i barem oraz oddzielną salę dedykowaną na organizacje zamkniętych imprez, szkoleń kulinarnych i pokazów LIVE SHOW COOKING. Centralna lokalizacja w stolicy czyni to miejsce doskonałą destynacją na lunch i wieczorne spotkania bussinesowe, w weekendy zaś jedna ze stref restauracji dedykowana jest dla dzieci, które pozostają pod okiem profesjonalnych animatorek. Programy animacyjne nawiązują do japońskich tradycji – origami, szkoła sushi dla dzieci, kaligrafia.

Restauracja i menu

Sakana to marka z tradycja, wyjątkowy koncept, inspirowany japońską kultura od siedemnastu lat w Polsce zachwyca klientów niepowtarzalnymi smakami.

Restauracja w Warszawie na Moliera została poszerzona i rozbudowana w 2018, nowe przestrzeń sprzyja rezerwacjom dla dużych grup. Nowe Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase wymagające najwyższego kunsztu od Szefow Kuchni, a kończąc na daniach z tradycyjnego grilla Robata, który jest sercem restauracji. Szeroka karta win i drinków sprzyja wieczorowym wyjściom. W szerokim menu Sakana and Sticks ponad doskonałe sushi, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowe informacje

Restauracja na specjalne zamówienie organizuje pokazy kulinarne, szkolenia i imprezy zamknięte z LIVE COOKING SHOW, w eventowej ofercie dla najmłodszych dostępny jest program urodzinowy z nauką sushi.

Galeria restauracji

Zobacz nas na Instagramie

Close Menu