Sakana Warszawa
Burakowska 5/7
Sakana Warszawa
Burakowska 5/7
Sakana Warszawa
Burakowska 5/7
Sakana Warszawa
Burakowska 5/7
Poprzedni
Następny

FILM O NAS

Katarzyna Skórczyńska

tel.: +48 500 231 901

katarzynaskorczynska@gmail.com

Kontakt rezerwacja indywidualna: tel. +48 (22) 826 05 05. Rezerwacja indywidualna obowiązuje w sezonie letnim.

Catering i dostawy: (22) 826 05 05, (22) 635 09 94

Organizacja imprez:  katarzynaskorczynska@gmail.com lub 

email: catering@sakana.pl

Pon. – sob 12.00–23.00

Ndz. 13:00–22.00

Burakowska 5/7 to miejsce magiczne,
odnajdziecie tu niepowtarzalną, unikatowa restauracje japońską ze wspaniałym ogrodem letnim, wkomponowaną w zieleń i architekturę starej, zabytkowej Fabryki Koronek. Kameralne, oryginalne miejsce dla osób szukających wyciszenia i relaksu, idealne na weekend z rodziną, ale również spotkanie biznesowe. Restauracja to nasza pasja mówi Szef Kuchni! Wsłuchując się w potrzeby Gości, nieprzerwanie od ponad 10 lat ulepszamy menu i nasze miejsce tak, aby zarówno wrażenia kulinarne jak i atmosfera pozostała w Państwa pamięci. Nasz personel nie rzadko zaprzyjaźniony z stałymi gośćmi zapewni przyjacielską i profesjonalną obsługę. Dodatkowym atutem lokalizacji jest prywatny parking i możliwość skorzystania z całego kompleksu Burakowska – odwiedź po wizycie w Sushi Barze naszych sąsiadów, do których należą restauracja hiszpańska La Iberica, winoteka Mielżyński, cukiernia DESEO, designerskie studia meblowe, sklep B&B dla domu, salon fryzjerski znanej stylistki Jagi Hupało czy też kwiaciarnia Magdy Gessler.

Restauracja i menu
Sakana to marka z tradycja, wyjątkowy koncept, inspirowany japońską kultura od siedemnastu lat w Polsce zachwyca klientów niepowtarzalnymi smakami.

Restauracja w Warszawie na Burakowskiej dzięki swojej unikatowej lokalizacji jest miejscem wyjątkowym. Wielu utalentowanych młodych adeptów japońskiej sztuki kulinarnej szkoliło się pod okiem naszych Szefów Kuchni i dziś pracują dla naszych restauracji w całej Polsce. Otoczenie sprzyja kreatywności, nowe dania i trendy w menu Sakana powstają właśnie tutaj przy zaangażowaniu wielu oddanych, pełnych pasji ludzi związanych z naszą restauracją. Połączenia pasji, kreatywności, doskonale dobranych składników czyni Sakana Sushi Bar na Burakowskiej niepowtarzalnym. Dodatkowe informacje:
Restauracja na specjalne zamówienie organizuje imprezy okolicznościowe, pokazy kulinarne, szkolenia. W eventowej ofercie dla najmłodszych dostępny jest program urodzinowy z nauką sushi i wiele innych atrakcji.

Galeria restauracji

Zobacz nas na Instagramie

Close Menu