Sakana Poznań
Za Bramką
Nowootwarta Restauracja
Rezerwacje
Imprezy, Kolacje, Eventy
Zadzwoń: 618 531 639
Poprzedni
Następny

Zamawiaj na dedykowanej stronie

Pon – czw 12.00–22.00
Pt – sob 12.00–00.00
Niedz. 13.00–22.00

Restauracja i menu
Sakana to marka z tradycją, wyjątkowy koncept inspirowany japońską kulturą. Od siedemnastu lat w Polsce zachwyca Gości niepowtarzalnymi smakami.

Restauracja w Poznaniu to najmłodsze dziecko należące do grupy restauracji Sakana. Po dwóch latach nieobecności na rynku projekt został uruchomiony pod marką Sakana & Sticks. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim Street Food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu Omakase wymagające najwyższego kunsztu od Szefów Kuchni dobrze znanych i cenionych przez Poznańską klientelę, a kończąc na daniach z tradycyjnego grilla, który jest sercem restauracyjnej kuchni. W szerokim menu Sakana & Sticks ponad doskonałe sushi, każdy znajdzie coś dla siebie.

Położenie
Restauracja położona jest w starej kamienicy, a sushi serwowane jest wśród dawnych pięknie odrestaurowanych łukowatych ceglanych sklepień. Z tarasu od strony patio rozciąga się jedyny w swoim rodzaju widok na Park Fryderyka Chopina. Na dolnym poziomie restauracji znajdują się sale przeznaczone na prywatne rezerwacje, drink bar z wyborem doskonałych cocktaili i strefa sprzyjająca wieczorowej rozrywce. Dla najmłodszych na weekendy wyznaczono specjalną strefę rozrywki, by rodzice mogli konsumować obserwując swoje pociechy podczas zabawy.

Close Menu