Sakana Poznań
Za Bramką
NOWOOTWARTA RESTAURACJA
Sakana Poznań
Za Bramką
NOWOOTWARTA RESTAURACJA
Sakana Poznań
Za Bramką
NOWOOTWARTA RESTAURACJA
Sakana Poznań
Za Bramką
NOWOOTWARTA RESTAURACJA

email: poznań@sakana.pl

tel. 61 853 16 39

Pon – sob 12.00–23.00
Niedz. 13.00–22.00

Restauracja i menu
Sakana to marka z tradycja, wyjątkowy koncept, inspirowany japońską kultura od siedemnastu lat w Polsce zachwyca klientów niepowtarzalnymi smakami.

Restauracja w Poznaniu to najmłodsze dziecko, po dwóch należące do grupy restauracji Sakana, po dwóch latach nieobecności na rynku projekt został uruchomiony pod marką SAKANA AND STICKS. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase wymagające najwyższego kunsztu od Szefów Kuchni dobrze znanych i cenionych przez Poznańską klientelę, a kończąc na daniach z tradycyjnego grilla, który jest sercem restauracyjnej kuchni. W szerokim menu Sakana and Sticks ponad doskonałe sushi, każdy znajdzie coś dla siebie. Położenie
Restauracja położona jest w starej kamienicy, a sushi serwowane jest wśród dawnych pięknie odrestaurowanych łukowatych ceglanych sklepień. Z tarasu od strony patio rozciąga się jedyny w swoim rodzaju widok na Park Padarewskiego. Na dolnym poziomie restauracji znajdują się sale przeznaczone na prywatne rezerwacje, drink bar z wyborem doskonałych cocktaili i strefa sprzyjająca wieczorowej rozrywce. Dla najmłodszych na pierwszym poziomie wyznaczono na weekendy specjalną strefę rozrywki tuż przy barze, by rodzice mogli obserwować swoje pociechy podczas zabawy.

Close Menu