ZAMÓW ONLINE Z DOSTAWĄ DO DOMU »
Miasta
Lokalizacje
Miasta
Lokalizacje
SAKANA KRAKÓW
Sakana Sushi and Sticks - Al. 3 maja 9

Restauracja położona jest w jednym z najpiękniejszych miejsc Krakowa – na skraju krakowskich Błoń, sąsiaduje z parkiem miejskim, a z oddali można dostrzec Kopiec Kościuszki i wieże królewskiego Wawelu. Przed prestiżowym budynkiem apartamentowo – biurowym, na parterze którego zlokalizowana jest restauracja znajduje się strzeżony parking dla gości. W tym absolutnie unikatowym miejscu zaznasz wspaniałych doznań kulinarnych. Dyskretna atmosfera sprzyja biznesowym spotkaniom, a niedzielny rodzinny obiad połączysz ze spacerem w parku.

Restauracja w Krakowie to najnowszy projekt marki - ewolucja znanego tradycyjnego SUSHI BARU w JAPOŃSKĄ RESTAURACJE SAKANA AND STICKS. Menu to kulinarna podróż poprzez selekcje małych japońskich tapas inspirowanych tokijskim street food , z barów zwanych IZAKAYA, po sushi w stylu omakase wymagające najwyższego kunsztu od Szefow Kuchni, dopełnieniem karty są dania z tradycyjnego grilla, który jest sercem restauracji. W szerokim menu Sakana and Sticks ponad doskonałe sushi, każdy znajdzie cos dla siebie.

Sakana to marka z tradycja, wyjątkowy koncept, inspirowany japońską kultura od siedemnastu lat w Polsce zachwyca klientów niepowtarzalnymi smakami.

LOKALIZACJA
GODZINY OTWARCIA Pon-Sob: 12.00-23.00
Niedz: 13.00-22.00
Al. 3 maja 9
30-063 Kraków
tel. 12 383 34 33
PODZIEL SIĘ
SAKANA MENU
Nasze menu prezentuje szeroki wybór sushi i sashimi, starannie dobraną
kolekcję alkoholi, a także specjały, z których słynie Sakana Sushi Bar.
REZERWACJA

W kwestii rezerwacji prosimy o kontakt tel. 12 383 34 33
lub bezpośrednio do
Tomasz Kordek - Managera Restauracji - kom. 500 000 270